Şirketimiz 2000 yılı içerisinde TEST-LİNE ANALİTİK VE SİSTEMLER DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ adı ile kurulmuş olup, ilk 3 yıl ANALİTİK cihazlar üzerinde ithalat yaparak satış ve pazarlama yapmıştır.

2003 yılında İŞİTME CİHAZI SATIŞ VE ADAPTASYON üzerine merkez kurarak, işitme sektöründe faaliyet yapmaya başlamış olup, bu güne kadar işitme cihazı ithalat ve satış faaliyeti yürütmüştür.

İşitme merkezlerimiz önce TEST-LİNE İŞİTME MERKEZLERİ adı altında faaliyet göstermekte iken, daha sonra aynı şirketimizin bünyesinde olmak üzere GAZİ İŞİTME CİHAZI SATIŞ VE UYGULUMA MERKEZLERİ olarak faaliyetini sürdürmektedir.2005 yılından 2012 yılına kadar AUDİNA VE LİSOUND marka işitme cihazlarını ithal ederek ülke genelinde satış ve pazarlama faaliyetlerinde bulunduktan sonra 2012 yılından sonra ithalatı durdurarak PHONAK, OTİCON, BERNEFON, BELTONE, UNİTRONSIEMENS Gibi önde gelen markaların bayiliği üzerinden hastalara hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Firmamız yaklaşık olarak 17 yıl dan dan bu güne kadar İŞİTME sektöründe faaliyetini sürdürmektedir.

Şirket ilkelerimiz, işimiz profesyonel Kadromuz ile,  en son teknolojiye sahip İŞİTME CİHAZLARINI kullanarak, hastalarımıza hizmet vermek olup, bu bilinçle halkımıza hizmet vermeye devam etmekteyiz.